در روزهای اخیر با استقبال  و بازدید فراتر از حد انتظار از سایت اکازیون مواجه بودیم. از همین جا دست همه شما عزیزان را به گرمی می فشاریم و از استقبال شما سپاسگزاریم.

اما لازم است موردی را به اطلاع شما برسانیم. با توجه به قوانین و مقررات  و نیز سیاست حفظ حریم شخصی کاربران سایت اکازیون ، طراحی سامانه قرعه کشی به نحوی است که کلیه اطلاعات به آدرس ایمیل مشترک ارسال شود و از انتشار هر گونه اطلاعات شخصی به صورت عمومی جلوگیری شود. از جمله این اطلاعات امتیاز کسب شده شما بود که تا دیروز به صورت سیستماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال می شد. لیکن با توجه به افزایش تعداد مشترکین و نیز نزدیک شدن به پایان مهلت ثبت نام و هیجان ناشی از آن ، شمار درخواستها برای اطلاع از امتیاز به شکل فزاینده ای رو به افزایش بود و ارسال تعداد بسیار زیاد ایمیل در دقیقه باعث شده بود تا احتمال spam شناخته شدن سرور ایمیل اکازیون بالا برود. در نتیجه ناچار شدیم تا به طور موقت و تا برطرف شدن این اشکال ، فرایند اطلاع از امتیاز را به صورت دستی و از طریق ارسال درخواست به آدرس mypoints@okazion.com درآوریم.

رعایت نکات زیر در مورد درخواست امتیاز الزامی می باشد:

  1. حتماً با همان آدرس ایمیلی درخواست خود را ارسال فرمایید که با آن ثبت نام نموده اید. بدیهی است پاسخ درخواست فقط به آدرس ارسال کننده (و نه آدرسهای موجود در متن ایمیل) فرستاده می شود.
  2. تمام سعی تیم پشتیبانی بر این است که در اسرع وقت به همه درخواستها پاسخ گویند. لیکن با توجه به حجم زیاد درخواستها ممکن است وقفه ای در دریافت پاسخ داشته باشید. لذا از ارسال درخواست های مکرر خودداری فرمایید.
  3. در هر روز حداکثر ۲ بار می توانیم امتیاز شما را اطلاع دهیم.
  4. از ارسال درخواستهای متفرقه به این آدرس خودداری فرمایید.

 

پیشاپیش از حسن توجه و همکاری شما سپاسگزاریم.