هدف ما ساده و مشخص است: «با آرامش بفروشید ، با لذت خرید کنید»

پس از مذاکره با ارائه‏ دهندگان تراز اول کالا و خدمات شهر شما و دریافت تخفیف های باورنکردنی، ما روزانه اکازیون های خود را به شما معرفی می‏ کنیم. این یک فرصت استثنایی برای صاحبان کسب‏ و‏کار است تا در کوتاهترین بازه زمانی ممکن و بدون پرداخت هزینه‏ های گزاف تبلیغات تعداد زیادی مشتری دست به نقد و آماده خرید را پشت درب فروشگاه خود داشته باشند. از طرف دیگر این یک پیشنهاد اکازیون برای خریداران خواهد بود تا کالاها و خدمات مورد نظر خود را با تخفیف های باور‏نکردنی ۵۰ تا ۹۰ درصدی دریافت کرده و از یک خرید بی نظیر و به صرفه لذت ببرند.

برای استفاده از این فرصتهای طلایی کافی است:

  1. اکازیون را حس کنید. با مطالعه اکازیون های روزانه و مقایسه آنها با قیمت های اصلی، این فرصت ویژه را که ارمغان خرید گروهی است لمس نمایید.
  2. به خیل اکازیونی‏ ها بپیوندید. با کلیک روی دکمه «خرید» به صف مشتریان کالا یا خدمات اکازیون بپیوندید.
  3. تک‏ خوری نکنید! دوستانتان را هم شریک کنید. لینک معرفی اکازیون های روزانه را در اختیار دوستان و آشنایان خود قرار دهید و آنان را نیز در این فرصت استثنایی شریک کنید. با اولین خریدی که ایشان از طریق لینک شما انجام دهند مبلغی به صورت اعتبار به حساب کاربری شما اضافه می شود. این اعتبار در خریدهای آینده در حکم وجه نقد بوده و درصورت فعالیت مناسب می توانید اکازیون‏ های آینده را مجانی خرید نمایید.
  4. لذت یک خرید متفاوت را بچشید. پس از آنکه تعداد خریداران به حدنصاب مشخص شده برسد، تخفیف اکازیون قطعی شده و گواهی خرید مربوطه برای شما ارسال می­ گردد. با در دست داشتن گواهی خرید و یا کد شناسایی مربوطه به فروشنده مراجعه و از یک خرید بی‏ نظیر لذت ببرید.

« شک نکنید، اکازیون بهترین و به صرفه ترین انتخاب شما خواهد بود »